Foto: LETA/Edijs Pālēns

Sestdien būs silts laiks, būtiski nokrišņi nav gaidāmi 0

Pievieno LA.LV

Sestdien naktī un no rīta daudzviet Latvijā gaidāms lietus – pārsvarā neliels un īslaicīgs, liecina sinoptiķu prognozes.

Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
TV24
Armands Puče: “Skaidrs, ka tas ir sarunāts “veikals”! Bet vai jūs domājat, ka visi Latvijā ir muļķi?”
TESTS. Tikai cilvēki ar laucinieka DNS spēs iegūt 80% šajā lauku gudrību testā
Lasīt citas ziņas

Dienā mākoņu kļūs mazāk un spīdēs saule, mākoņainākas debesis saglabāsies valsts ziemeļos. Būtiski nokrišņi vairs nav gaidāmi.

Laiks būs silts – gaisa temperatūra nakts un rīta stundās +9..+14 grādi, pēcpusdienā tā pakāpsies līdz +14..+19 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dienvidrietumu vēja ātrums brāzmās brīžiem sasniegs 9-14 metrus sekundē, naktī un no rīta piekrastē saglabāsies brāzmas līdz 18 metriem sekundē.

Rīgā naktī nedaudz īslaicīgi līs, dienā gaidāms pārsvarā saulains laiks. Pūšot mērenam dienvidu, dienvidrietumu vējam, gaisa temperatūra būs +13 grādu naktī un +18 grādu pēcpusdienā.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.