Foto-LETA/AFP

Sestdien vietām īslaicīgi līs 0

Pievieno LA.LV

Sestdien, 16.aprīlī, Kurzemē, dienas gaitā arī valsts centrālajā daļā gaidāms īslaicīgs lietus.

Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Valstī kopumā būs daļēji apmācies laiks, saule gaisu sasildīs līdz +9..+15 grādiem.

Pūtīs mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš, brāzmās 8-13 metru sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā sabiezēs mākoņu sega, dienas otrajā pusē iespējams īslaicīgs lietus. Dienvidaustrumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 12 metriem sekundē, gaiss iesils līdz +14 grādiem.

Laikapstākļus nosaka ciklona austrumu mala, atmosfēras spiediens no 753 dzīvsudraba staba milimetriem jūras līmenī Kurzemē līdz 758 milimetriem valsts austrumos.

Maksimālā gaisa temperatūra piektdien, 15.aprīlī, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā bija no +6,2 grādiem Ainažos līdz +12,8 grādiem Jelgavā.

15.aprīļa augstākā gaisa temperatūra Eiropā bija +29 grādi Grieķijā un Kiprā. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz sestdienu -14 grādu vietām Somijā un kalnos Norvēģijā, kā arī -18 grādu Krievijas Eiropas daļas ziemeļaustrumos.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.