Ševčenko divi, Ukraina uzvar, plus VIDEO 0

Andrijam Ševčenko gūstot divus vārtus, Ukrainas futbola izlase Eiropas čempionātu pirmdien sāka ar 2:1 uzvaru pār Zviedriju.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot 9

Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, bet 52. minūtē zviedrus vadībā izvirzīja Zlatans Ibrahimovičs. Ukrainas līdzjutēji jau pēc trijām minūtēm atviegloti uzelpoja, jo vārtus guva izlases kapteinis Ševčenko. 62. minūtē viņš bija precīzs vēlreiz, izvirzot mājiniekus vadībā. Rezultāts līdz spēles beigām vairs nemainījās un Ukraina ar trim punktiem kļuva par D grupas līderi.

Ukrainas izlasei šis bija debijas mačs Eiropas čempionātos.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/CjJPX3nOge4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>