Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šī diena var izrādīties ļoti saspringta! Horoskopi 13.jūlijam0

Foto: Unsplash

Auns

Ne visas tavas ātrās idejas šodien atradīs pielietojumu. Taču šodien tam var būt dažādas perspektīvas, it īpaši jautājumos, kas attiecas uz profesionālo sfēru. Nepalaid to garām.

Vērsis

Šodien tu nevarēsi pieņemt objektīvus lēmumus un nespēsi tāpat novērtēt situāciju – tas attiecas gan uz profesionālajiem jautājumiem, gan tavu privāto dzīvi. Pret solījumiem, ko tev šodien kāds piedāvā un izsaka, izturies ar neuzticību un kārtīgi visu pārdomā.

Dvīņi

Šī diena nesola nekādas negācijas. Vari plānot jebkurus pasākumus. Patīkami jaunumi, iespējams, gaidāmi privātajā dzīvē.

Vēzis

Šajā periodā vairāk vajadzētu darīt tās lietas, kuras ir jāpabeidz, nevis jāuzsāk. Būs grūti koncentrēties, būsi izklaidīgs. Apkārtējie var tev lūgt palīdzību. Ja vari kā līdzēt, neatsaki.

Lauva

Pacenties neuzsākt nekādas jaunas lietas, jo tām nebūs gaidāms pozitīvs iznākums. Šis arī nav pārāk veiksmīgs laiks attiecībām, iespējams, gaidāmi strīdi, kas var pāraugt diezgan lielās domstarpībās.

Jaunava

Neļaujies šodien slinkumam! Gaidāmas ne pārāk patīkamas situācijas, tomēr tu mācēsi tās atrisināt. Viss saliksies savās vietās. Bet paļauties tu vari tikai un vienīgi uz sevi.

Svari

Šī diena var izrādīties ļoti saspringta, tāpēc nekādus nopietnus un lielus plānus plānot nevajadzētu. Ja vien tu nevēlies sev sarežģīts dzīvi, nesoli šodien neko un nevienam, jo, visticamāk, tu nevarēsi solīto izdarīt.

Skorpions

Īpašas izmaiņas tavā dzīvē zvaigznes šodien nesola. Taču neprasi no sevis pārāk daudz, jo var gadīties, ka tu sev solīto nevarēsi izdarīt.

Strēlnieks

Šodien labvēlīgs laiks profesionālajai dzīvei. Tu varēsi ar ļoti daudz ko tikt galā. Laba diena arī romantiskiem mirkļiem ar mīļoto cilvēku.

Mežāzis

Šis periods būs sarežģīts. Tu varēsi atrisināt jebkurus jautājumus, ja vien būsi godīgs un nemēģināsi darīt kaut ko ar viltu, tādējādi tu pieļausi lielas un nelabojamas kļūdas.

Ūdensvīrs

Tev var rasties dažādas interesantas idejas. Nekautrējies, izsaki tos tiem, kas var palīdzēt tev tās realizēt. Tev nopietni vajadzētu izanalizēt savas finanšu iespējas.

Zivis

Tu gribēsi pieņemt dažādus impulsīvus lēmumus, centies to nedarīt. Vari ļauties dusmām, kuras nebūs pat īsti pamatotas. Nav vēlas plānot tādas ieceres, kas ir saistītas ar fizisku darbu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 1 stunda
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
6 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 5 stundas
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Energoefektivitātes milzis Piņķos: kā Saules ielas 2 iedzīvotāji panāca, ka par siltumenerģiju būs jāmaksā trīs reizes mazāk
30 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
4 stundas