Haralds Silovs.

Silovs devītais 1000 metru slidojumā 0

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien Japānā izcīnīja devīto vietu Pasaules kausa sezonas otrā posma 1000 metru distancē B divīzijā.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Silovs distanci veica vienā minūtē un 12,6 sekundēs, kas viņam deva devīto vietu, kamēr uzvaru izcīnīja Japānas sportists Takuro Oda. Silovs viņam zaudēja 1,16 sekundes.

Sacensībās piedalījās 25 sportisti.

Pasaules kausa kopvērtējumā 1000 metru distancē latvietis iekrājis 19 punktus, kas dod 31.vietu.

Silovs sestdien izcīnīja 12.vietu 16 dalībnieku konkurencē masu starta sacensību finālā.

Šajā disciplīnā Silovs Pasaules kausa kopvērtējumā iekrājis 196 punktus, kas viņam dod septīto vietu.

Tāpat Silovs startēja 1500 metru distances B divīzijā, kurā finišēja pēc vienas minūtes un 52,939 sekundēm, kas bija sestais labākais rezultāts.

Pasaules kausa kopvērtējumā 1500 metros Silovam ir 36 punkti un 24.pozīcija.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā pirmajā posmā Silovs masu startā bija desmitais, bet 1000 metru distancē B divīzijā ierindojās 14.vietā.

Silovs karjeru sāka kā šorttrekists, bet neilgi pirms Vankūveras Olimpiādes pievērsās arī ātrslidošanai un kļuva par pirmo sportistu, kurš vienās olimpiskajās spēlēs startējis abās disciplīnās. Šogad Phjončhanas olimpiskajās spēlēs viņš izcīnīja augsto ceturto vietu 1500 metru distancē un bija 15.pozīcijā 1000 metros, bet masu startā, kas debitēja Olimpiādes programmā, nepārvarēja pusfināla barjeru.