Foto – Shutterstock

Sinoptiķi brīdina par stiprām lietusgāzēm 0

Pievieno LA.LV

Arī trešdien atsevišķās vietās Latvijā ir gaidāmas stipras lietusgāzes, liecina Latvijas Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra izplatītais brīdinājums.

VIDEO. Sabiedrība izdarīja to, ko valsts nespēja… 24 stundu labdarības maratonā saziedoti nepieciešamie līdzekļi smagi slimās Līvas ārstēšanai
Kokteilis
Šie datumi mainīs visu: astrologi nosaukuši katras zodiaka zīmes “zelta” jeb veiksmīgāko aprīļa dienu
Veselam
Sliktāk nekā alkohols un smēķēšana: atklāts galvenais krūts vēža cēlonis 1
Lasīt citas ziņas

Stipras lietusgāzes gaidāmas dienā, un tās galvenokārt skars rietumu rajonus, kur nokrišņu daudzumu var sasniegt 15-20 mm.

Jau vēstīts, ka trešdien gaidāms arī stiprs vējš, kas Latvijas dienvidos, dienvidrietumos brāzmās sasniegs 12-17 metrus sekundē, bet Kurzemes rietumu piekrastē un Ziemeļvidzemes piekrastē – līdz 18-23 metriem sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Maksimālā gaisa temperatūra būs no +16..+18 grādiem Kurzemē līdz +21..+22 grādiem valsts austrumos.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.