Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: SIPA/Scanpix/LETA

Sinoptiķi brīdina par stiprām vēja brāzmām Rīgā 0

Pievieno LA.LV

Tuvāko trīs stundu laikā Rīgā dienvidaustrumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 20 metriem sekundē, aģentūra LETA informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Kokteilis
TESTS. Uzmanīgi aplūko attēlu – vai vari uzminēt, kurš no pāriem ir vislaimīgākais?
9 “vecmodīgi” astoņdesmito gadu bērnu hobiji, kas pēkšņi atkal kļuvuši stilīgi
Mājas
Daudzi tās uzskata par krāmiem… Šīs 20 vecās lietas jūsu mājās var būt vērtas veselu bagātību 11
Lasīt citas ziņas

Jau ziņots, ka gaisa temperatūra 8.marta naktī un no rīta bija plus 1 līdz plus 7 grādi. Maksimālā gaisa temperatūra dienā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā bija no plus 6,7 grādiem Liepājā līdz plus 12,7 grādiem Daugavpilī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Daugavpilī, Jēkabpilī un Zvejniekciemā pārspēts 8.marta siltuma rekords.

Dienvidu, dienvidrietumu vēja ātrums brāzmās daudzviet valsts rietumu un centrālajā daļā sasniedza 16-21 metru sekundē. Vakarā un naktī uz sestdienu visā Latvijā prognozētas vēja brāzmas līdz 17-23 metriem sekundē.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.