Foto-LETA/AFP

Sinoptiķi prognozē, kad kļūs siltāks 0

Pievieno LA.LV

Tuvākajās dienās Latvijā paaugstināsies gaisa temperatūra, nokrišņu joprojām būs maz, liecina “Global Forecast System” prognoze.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Naktī uz ceturtdienu vēl daudzviet iespējama salna, aukstākais laiks gaidāms Vidzemē. Arī naktī uz sestdienu un svētdienu vietām valstī var būt neliela salna zāles virskārtā.

Pēcpusdienās gaisa temperatūra caurmērā paaugstināsies līdz +17..+22 grādiem. Piektdien valsts dienvidu daļā un svētdien Rietumlatvijā gaisa temperatūra var sasniegt +25 grādus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sagaidāms, ka tikai vietām valstī īslaicīgi līs. Sestdiena un svētdiena varētu būt nedēļas saulainākās dienas.

Visticamāk, nākamnedēļ gaiss kļūs tveicīgāks, daudzviet līs un dārdēs pērkons, lielākais sausums turpināsies Kurzemē.

Kamēr nebūs spēcīga lietus, mežos saglabāsies ļoti augsta ugunsbīstamība, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.