Sintija Niksone apprecējusies ar ilglaicīgo draudzeni 0

Svētdien Ņujorkā seriāla “Sex and the City” (“Sekss un lielpilsēta”) aktrise Sintija Niksone apprecējusies ar ilglaicīgo partneri Kristīni Marinoni.

Reklāma
Reklāma
“Gaidiet tankus Rīgas ielās, iespējams, jau rudenī.” Hermanis dalās satraucošās bažās par valsts nākotni 8
“Ir informācija, ka tas notiks šonakt!” Draudi ir reāli – Ukrainai tuvojas atbilde no Putina 1
Saeimas balsojums par Rosļikovu izraisījis sašutumu – uzzini, kuri deputāti balsoja pret viņa izraidīšanu 11
Lasīt citas ziņas

Niksone un Marinoni apprecējās trīs gadus pēc saderināšanās Ņujorkā notikušajā Mīlestības, miera un laulību vienlīdzības demonstrācijā viendzimuma laulību atbalstam.

“2012.gada 27.maijā Ņujorkā Sintija Niksone un viņas draudzene Kristīne Marinoni likumīgi apprecējās,” slavenību jaunumu mājaslapai “People.com” paziņoja aktrises pārstāvis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pāris uzsāka attiecības 2004.gadā, un pagājušā gada sākumā Marinoni laida pasaulē partneru kopīgo dēlu Maksu Elingtonu Niksonu-Marinoni.

Niksonei ir vēl divi bērni no iepriekšējās laulības ar Deniju Mozesu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.