Foto – Shutterstock

Skaista, bet vientuļa – kas sievietei traucē iziet pie vīra 0

Pārmērīga vecāku ietekme

Foto – Shutterstock
Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Skaista, gudra, bet vientuļa – šādam aprakstam atbilst ne viena vien sieviete, bet aktuāls ir jautājums – kāpēc? Pēc konsultācijām ar psihologiem portāls “Lady.mail.ru” piedāvā savas versijas par to, kas bieži vien traucē veiksmīgām un skaistām sievietēm iziet pie vīra.

Pārmērīga vecāku ietekme var izpausties dažādi – kā bērnības trauma, vecāku kļūdu atkārtošana, sekošana vecāku uzstādījumiem. Viens no galvenajiem iemesliem, kā norāda psihologi, ir meitenes attiecības ar tēvu. “Ja, piemēram, tēvs meitai nav veltījis pietiekami daudz uzmanības, pieaugot sieviete, visticamāk, veidos atkarīgas attiecības. Ja tēvs bijis rupjš pret meitas māti – meitai nākotnē var rasties problēmas uzticēties vīriešiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat, piemēram, ja mamma, vecmāmiņa vai krustmāte bieži runājušas kaut ko līdzīgu “ne vīrietis, bet lupata”, “dzemdēsi bērnu un nevienam nebūsi vajadzīga”, loģiski, ja pieaugot sieviete zemapziņā vēlēsies dominēt attiecībās un izvairīties no nopietna sakara ar vīrieti.

Ko darīt: analizēt savas attiecības ar vecākiem, īpaši ar tēvu, iesaka psihologi.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.