Skatītājs jautā: Kāda būtu Jāņa Slaidiņa loma “X stundā”? “Ko es tagad sākšu stāstīt?!” 42

Pievieno LA.LV

Kāds ikvakara TV24 raidījuma “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” skatītājs uzdeva jautājumu raidījuma ekspertam Jānim Slaidiņam, NBS majoram un Zemessardzes štāba virsniekam: “Kāda būtu Jāņa Slaidiņa loma “X stundā”?

“Varbūt jaunā valdība var paspēt ierobežot?” Dāvi pārsteidz redzētais veikalā, bet daudzi atzīst, ka tam pat nepievērš uzmanību
“Jūs neticēsiet, ar ko es esmu kopā!” Pēc Kariņa un Siliņas “izgājieniem” latvietis lidostā pamana ko slavējamu
“Pēdējais piliens var darboties kā detonators.” Eiropas izlūkdienesti saskata nopietnus draudus Krievijas ekonomikai 87
Lasīt citas ziņas

“Ko es tagad sākšu stāstīt, kāda man būs loma pie “X stundas”, izbrīnīts ir virsnieks. “Kur tēvzeme liks, tur došos – pavisam vienkārši,” daudz neanalizējot, atbildēja Slaidiņš.

Neuzburot nekādus apokalipses scenārijus – NBS majors, ko viņš dara?

CITI ŠOBRĪD LASA

Katram ir plāni, kur katrs darbojas. Kāds kaut ko pastiprina, kāds dodas atbalstā, katrs veic savus konkrētos uzdevumus, kurus katrs mēs zinām – tas ir pie visiem plāniem, ja valsts ir apdraudētas un nākas iesaistīties, tā Slaidiņš.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.