Horoskopi un mistika
Horoskopi

Skauģi tev šodien uzglūnēs no visiem stūriem! Horoskopi 2.augustam0

Foto: Pexels

Auns

Šodien tevi sagaida diezgan saspringta diena. Tam vajadzētu psiholoģiski būt gatavam un mobilizēt savus spēkus. Taču netver pārāk tuvu pie sirds, ja gadās neveiksmes – rīt būs jauna diena un viss būs citādi.

Vērsis

Šodien tevi var pārņemt sajūta, ka ir pārāk maz iespēju tur, kur tu atrodies. Iespējams, tam ir arī kāds taustāms iemesls – pavēro savu dzīvi, iespējams, tu kaut ko nepareizi esi izdarījis vai pieņēmis ne visai pareizu lēmumu.

Dvīņi

Izbaudi šo mirkli un nedomā par nākotni. Šodien tu nekādi to nevarēsi ietekmēt, lai arī kā gribētos.

Vēzis

Viegla nekārtība šodien riskē pārvērsties lielā nekārtībā. Labāk esi gatavs tam, ka nāksies to pašam vien sakārtot. Jāteic gan, ka nekas nav nemaz tik briesmīgi kā izskatās!

Lauva

Šī diena gaidāma spēcīga, taču skauģu tev netrūks – viņi uzglūnēs tev no visiem stūriem. Skaidri redzams, ka kāds tevi apskauž, centies par to nevis bēdāties, bet priecājies!

Jaunava

Ieklausies šodien gudru cilvēku teiktajā – tev būs nepieciešams gan padoms, gan ieteikumi!

Svari

Šodien tev vajadzētu domāt tikai un vienīgi par sevi un savām vajadzībām. Pat ne tikai tamdēļ, lai kādreiz parūpētos pats par sevi, bet arī tamdēļ, ka šodien to tev iesaka pašas zvaigznes.

Skorpions

Ja tev šķiet, ka tavi principi tev apgrūtina dzīvi, ir skaidrs, ka ir pienācis laiks tos pārskatīt. Vai tiešām tu visu dari pareizi? Izrādīsies, ka daudz problēmu var atkrist…

Strēlnieks

Šodien tev var būt ļoti nepieciešama atpūta. Tomēr jādomā arī par sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem. Ja ir iespēja, pavadi šo laiku vientulībā ar sevi.

Mežāzis

Ieklausies savos draugos – viņi tev šodien var atklāt kaut ko ļoti svarīgu. Lai arī ir dažādi informācijas iegūšanas veidi, šodien šis būs visdrošākais.

Ūdensvīrs

Šodien svarīgi būs nevis tas, ko tu zini, bet tas, kā tu šīs zināšanas esi ieguvis. Neviennozīmīgu informāciju labāk paturi pie sevis.

Zivis

Pastāv laba iespēja šodien parakstīt kādu izdevīgu līgumu vai pat vinnēt loterijā. Planētas sola veiksmi!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.