Foto no Pixabay.com

6. klases skolniece izglābj slīkstošu cilvēku 0

Šodien, 17.oktobrī, Daugavpils 12.vidusskolas aktu zālē aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS) ar pateicības rakstu apbalvoja 6.klases skolnieci, jaunsardzi Līgu Kurošu, kura šī gada augusta beigās izglāba slīkstošu cilvēku.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Lasīt citas ziņas

Kuroša Daugavpils pilsētas jaunsargu vienībā darbojas kopš 2016.gada beigām, bet Jaunsardzē uzņemta pērnā gada 11.novembrī. Meitene trenējas trīscīņā un regulāri piedalās dažādās sacensībās, iegūstot godalgotas vietas.

“Izsaku vislielāko pateicību un lepojos ar jaunsardzi Līgu Kurošu, kura neapjuka kritiskā situācijā un steidzās palīgā slīkstošam vīrietim,
CITI ŠOBRĪD LASA

izglābjot dārgāko – cilvēka dzīvību. Šis gadījums vēlreiz apliecina, ka Jaunsardzē darbojas gudri, drosmīgi un mērķtiecīgi jaunieši, kuri līdzās militārajām iemaņām apgūst prasmes, kas noder ikdienas dzīvē un arī šādās – neprognozējamās situācijās. Paldies arī Līgas tēvam, kurš kopā ar meitu cilvēku nogādāja krastā un viņam sniedza pirmo palīdzību,” pauda Bergmanis.

Jaunsardze ir brīvprātīga kustība, kurā iesaistās bērni un jaunieši vecumā no desmit līdz 21 gadam. Kustības mērķis ir izglītot jaunatni valsts aizsardzības jomā, veicināt bērnu un jauniešu garīgo un fizisko attīstību, pilnveidot un nostiprināt pilsonisko pašapziņu, organizēt saturīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī sniegt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas dzīvē, darbā un militārajā dienestā.

Šobrīd Jaunsardzes kustībā aktīvi darbojas vairāk nekā 8000 bērnu un jauniešu. Jaunsargu apmācība notiek visā Latvijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.