Foto: LETA

Slēgti vairāki Rīgas lielveikali 0

Tehnisku iemeslu dēļ šopēcpusdien apmeklētājiem bija slēgts iepirkšanās centrs “Rīga Plaza” Pārdaugavā, kā arī veikali “Prisma” Grostonas ielā un Kurzemes prospektā.

Reklāma
Reklāma
Okupanti zvēro: ukraiņi atraduši netradicionālu, taču efektīvu veidu, kā cīnīties pret Krievijas droniem
Gliemeži nāvīgi baidās no šī auga – ar to dārzam vajadzētu būt drošam 47
Mājas
Šie suņi mirst samērā jauni – šķirnes ar īsāko dzīves ilgumu
Lasīt citas ziņas

Veikala “Rīga Plaza” slēgšanu apliecināja arī Valsts policijā. “Rīga Plaza” sabiedrisko attiecību konsultante Agnija Jankovska norādīja, ka pašlaik tirdzniecības centrs jau ir atvērts apmeklētājiem.

Veikalā ieradās Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde. Pēc operatīvo dienestu veiktajām pārbaudēm nekādi draudi netika konstatēti.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.