Foto-LETA

Slimnīcā nonāk mašīnā pārkarsis mazs bērns 0

Piektdien, 11.jūlijā, vairākiem cilvēkiem nācies meklēt mediķu palīdzību karstuma dūriena dēļ, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Veselam
Apnicis maksāt simtiem eiro par zobu labošanu? Zobu pastās meklē vienu sastāvdaļu – tavi zobi par to būs pateicīgi 1
Lasīt citas ziņas

Kādai ģimenei automašīnā atgriežoties no Igaunijas, slikti kļuvis 2,5 gadus vecam puikam, kurš pārkarsušajā mašīnā pie Rīgas robežas zaudējis samaņu. Bērns ar pārkaršanas simptomiem nogādāts slimnīcā.

Zemgalē 46 gadus vecs vīrietis nogādāts slimnīcā ar karstuma dūrienu pēc divu dienu ilgas laivošanas, bet Vidzemē 72 gadus vecs vīrietis pārkarsis pēc ilgstošas strādāšanas dārzā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt kāds 20 gadus vecs puisis nogādāts vienā no Kurzemes slimnīcām pēc četru stundu ilgas sauļošanās.

Dienesta mediķi aicina iedzīvotājus ievērot piesardzību karstajās dienās, lai izvairītos no karstuma dūriena. Apstākļos, kad karstums pārsniedz plus 25 grādus, speciālisti aicina iedzīvotājus pēc iespējas mazāk uzturēties tiešā saulē dienas viskarstākajā laikā – no plkst.11 līdz 15, izvēlēties atbilstošu apģērbu, uzņemt pietiekamā daudzumā šķidrumu, kā arī parūpēties par bērniem un sirmgalvjiem.

Kopumā Neatliekamās medicīniskās palīdzības vakar saņēmis 1135 izsaukumus, no kuriem 274 bijuši saistīti ar dažādām traumām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.