Foto: Reuters/Scanpix/LETA

“Slimnīcas ir katastrofāli pārslogotas.” Ārsts par to, ka jābeidz ākstīties, jo situācija ir traka 266

“Slimnīcas ir katastrofāli pārslogotas,” televīzijas TV24 raidījumā “Preses klubs” atzina neiroķirurgs, Jēkabpils slimnīcas valdes loceklis, bijušais Saeimas deputāts Renārs Putniņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Šlesers neslēpj pārsteigumu – kādā Jūrmalas klubā viņš saņēmis negaidītu dāvanu ar īpašu uzrakstu 12
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka jēga ārkārtējās situācijas ieviešanai valstī, ir ierobežot vīrusa izplatību: “Tas ir tas svarīgākais jautājums.”

Putniņš akcentē, ka ārkārtējās situācijas ieviešana valstī atslogos arī slimnīcu darbu.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Visas slimnīcas ir katastrofāli pārslogotas,” atzīst Jēkabpils slimnīcas valdes loceklis.

Viņš atklāj, ja joprojām trūkst elpināmo aparātu Covid-19 pacientu ārstēšanai, bet Jēkabpils slimnīcai izdevies tos dabūt, tāpēc nebūšot jādomā, kuru pacientu atslēgt no tā, lai dotu iespēju kādam citam.

“Mums nebūs jālemj, kuru ņemt nost no elpināmā aparāta vai kuram nedot elpināmo aparātu. Respektīvi, kuram ļaut nomirt,” skarbo slimnīcas realitāti ieskicēja neiroķirurgs.

Viņš uzskata, ka jābeidz ākstīties un atzīst, ka nevakcinēto cilvēku kustība būtu jāierobežo: “Tas, kas notiek slimnīcās ir ļoti traki.”

Jau vēstīts, ka no pirmdienas, 11. oktobra, uz trim mēnešiem valstī izsludinās ārkārtējo situāciju, paredzot atsevišķus stingrākus ierobežojumus. Piemēram, ārkārtējās situācijas laikā personas bez Covid-19 sertifikāta, kas apliecina vakcināciju vai pārslimošanu, varēs apmeklēt tikai noteiktas kategorijas veikalus.

Ārkārtējās situācijas laikā personas bez Covid-19 sertifikāta, kas apliecina vakcināciju vai pārslimošanu, varēs apmeklēt tikai noteiktas kategorijas veikalus, šodien lēma Ministru kabinets.

Uz līnijas

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.