Foto: AP/ SCANPIX/ LETA
Slimnīcās lēzeni turpina pieaugt stacionēto Covid-19 pacientu skaits 13
Latvijas slimnīcās ceturtdien ievietoti 88 Covid-19 pacienti, savukārt 63 sasirgušie izrakstīti, kopējam pacientu skaitam stacionāros augot no 663 līdz 672 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Tie izved no pacietības apkārtējos: astrologi atklāj katras zodiaka zīmes viskaitinošāko ieradumu
No stacionētajiem pacientiem 590 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, savukārt 82 – ar smagu slimības gaitu.
Kopumā līdz šim no slimnīcām Latvijā izrakstīti 24 533 Covid-19 pacienti.



