Foto-LETA/AFP

Slovjanskā gājuši bojā četri Ukrainas armijas karavīri 1

Kaujās Slovjanskas apkaimē pirmdien, 5.maijā, gājuši bojā četri Ukrainas armijas karavīri un vēl 30 ievainoti, paziņojusi Iekšlietu ministrija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Viljams paliek ēnā! Pēc Harija un Čārlza III tikšanās attiecības karaliskajā ģimenē krasi mainījušās
Lasīt citas ziņas

Ministrija ziņo, ka prokrieviskie kaujinieki, kas kontrolē pilsētu, izmanto civiliedzīvotājus kā dzīvo vairogu un šauj no ēkām.

Vietām pilsētā izcēlušies ugunsgrēki.

Ministrija ziņo, ka gājuši bojā arī civiliedzīvotāji, bet precīzu skaitu neatklāj.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ukrainas drošības spēkiem ir izdevies atgūt kontroli pār televīzijas torni vienā no piepilsētām, bet armija zaudējusi vienu

helikopteru “Mi-24”, kas notriekts netālu no Slovjanskas.

Helikoptera pilots ir izdzīvojis, liecina Ukrainas Aizsardzības ministrijas sniegtā informācija.

Tas ir jau trešais notriektais helikopters kopš armijas operācijas sākuma Slovjanskā.

2.maijā prokrieviskie aktīvisti notrieca divus armijas helikopterus “Mi-24”.

Jau ziņots, ka 2.maijā Slovjanskas-Kramatorskas rajonā sākās Ukrainas bruņoto spēku pretterorisma operācijas aktīvā fāze.

Saskaņā ar mediju vēstīto, nakts uz pirmdienu Slovjanskā pagājusi salīdzinoši mierīgi, bet pirmdien pilsētā un tās apkaimē atsākusies kaujas darbība.

Lai sekotu līdzi operācijas gaitai, reģionā ieradies Ukrainas iekšlietu ministrs Arsēns Avakovs un Ukrainas Nacionālās gvardes pavēlnieks Stepans Poltoraks.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.