“Soči” komandas soliņš.
“Soči” komandas soliņš.
Foto: HK “Soči”

“Soči” uzvar Minskā un palielina pārsvaru pār Rīgas “Dinamo” 0

Viena no divām Rīgas “Dinamo” konkurentēm par vietu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas turnīrā “Soči” svētdien svinēja uzvaru regulārā čempionāta mačā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šīs 4 zodiaka zīmes riskē novecot vientulībā
Lūdz palīdzību Jāņa meklēšanā: “Jāķemmē krasti līdz pat jūrai, jo HES bija palaidis turbīnas, straume nereāla – apgāza laivu…”
Zelenskis negarantē drošību Maskavā 9. maija izrādes laikā; “svētku” viesi sāk pamukt 206
Lasīt citas ziņas

Soču hokejisti viesos ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) pārspēja Minskas “Dinamo” vienību.

“Soči” ar 62 punktiem 60 spēlēs Rietumu konferencē pakāpās uz septīto vietu, kamēr 61 un 58 punktus 59 cīņās guvušas Maskavas apgabala “Vitjaz” un Rīgas “Dinamo” komandas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīdziniekiem līdz regulārā čempionāta beigām palikuši trīs mači, kuros maksimāli var iegūt sešus punktus. Latvijas komandai jātiekas ar Bratislavas “Slovan”, Čerepovecas “Severstaļ” un Maskavas CSKA komandām. Savukārt “Vitjaz” jāspēkojas ar CSKA, Minskas “Dinamo” un Jekaterinburgas “Avtomobilist” hokejistiem, bet “Soči” vienībai jāmēro spēki ar Maskavas “Spartak” un Bratislavas “Slovan” komandām.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 25 komandas – 12 Rietumu un 13 Austrumu konferencē.

Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 62 spēlēm, kas ir jauns līgas rekords, jo līdz šim vairāk par 60 spēlēm sezonā vienai vienībai nav bijis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.