Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien tev ir iespēja noķert veiksmi aiz astes! Horoskopi 26.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Tev var uzrasties dažādas interesantas idejas. Nekautrējies uzrunāt tos, kas tev var palīdzēt. Nopietni analizē savu finansiālo situāciju un padomā, no kā vari atteikties!

Vērsis

Šodien tev būs ne visai priecīgs noskaņojums, jo tu nejutīsi stabilu pamatu zem kājām. Pacenties atrast nodarbošanos, kas tevi aizvedīs tālāk prom no šādām domām. Tiesa, šodien nav vēlams darīt fiziskus darbus.

Dvīņi

Neļauj sev slinkot! Daudzas “tumšās lietas”, kurām ir kāda vieta tavā dzīvē sāks noskaidroties un viss var nostāties savās vietās.

Vēzis

Nevar ļauties kārdinājumiem. Tu varēsi atrisināt jebkurus jautājumus, taču, ja sāksi to darīt ar viltu, pieļausi daudz kļūdas. Tāpēc nemānies!

Lauva

Šodien tev ir iespēja noķert veiksmi aiz astes, pat, ja rīta stundās par to pilnīgi nekas neliecinās!

Jaunava

Nekādu emocionālu pārsteigumu šodien nebūs, ja vien tu pats neizlemsi sev “sarežģīt” dzīvi. Bet sabojāt garastāvokli kādam citam cilvēkam gan tu pratīsi. Par nožēlu tev un viņam.

Svari

Straujais dzīves ritms var tevi iepauzēt. Tev tas var nepatiks. Taču pārmaiņas būs. Pacenties visu uztvert iecietīgi.

Skorpions

Diena piemērota pārrunām un nākotnes plānu radīšanai. Nopietnas problēmas nav gaidāmas. Nodarbojies ar to, ko tu proti vislabāk.

Strēlnieks

Veiksme tevi pavadās itin visā, ko varētu apzīmēt ar vārdiem “uzsākt”. Taču atceries: nevajag savas dusmas un neiecietību izgāzt uz apkārtējiem, tad tev nekas neizdosies.

Mežāzis

Tu jutīsi spēku un enerģijas pieaugumu un varēsi “gāzt kalnus”. Taču tam, lai būtu maksimāls rezultāts, tev nāksies daudz vairāk kā citreiz, pakustināt smadzenes, nevis rokas un kājas.

Ūdensvīrs

Diena paies bez īpašiem pārdzīvojumiem, ja vien tu daudzas lietas radīsi pats ar savām rokām. Pacenties neiesaistīties strīdos.

Zivis

Šobrīd ir periods, kad tu vari spert neapdomīgus soļus. Pacenties neplānot nekādus pasākumus un nepieņemt atbildīgus lēmumus.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.