Solovjovs sava propagandas raidījuma viesi noved līdz ģībonim ētera laikā 17

Vladimirs Solovjovs ir ebreju izcelsmes Krievijas televīzijas žurnālists, publicists un rūdīts propagandists. Viņa raidījumā “Vakars ar Vladimiru Solovjovu” slavina Putina politiku un katru vakaru enerģiski attaisno Krievijas iebrukumu Ukrainā, vainojot pie šīs nepieciešamības visus pasaules grēkus, sākot no ASV, sapuvušajiem Rietumiem un beidzot ar dēmoniem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

Vienā no pēdējiem raidījumiem, klausoties raidījuma vadītāja demagoģijā, viens no pieaicinātajiem raidījuma diskusijas viesiem, ar skaļu blīkšķi nogāzās. Atliek gan minēt, vai cilvēkam palika slikti, vai viņš vienkārši nevēlējās dalīties ar savu viedokli šajā vienvirziena raidījumā.

Solovjovs ir plaši zināms ar savām runas un demagoģijas spējām, pagriežot jebkādu informāciju par labu Krievijai un ka Krievija ir cietēja pasaules priekšā un tai ir gods cīnīties pret visu Rietumu iebrukumu un uzbrukumu tai, ukraiņu tautu nodēvējot par nacistiem, no kuru vidus jāglābj tur atlikušie krievi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ukrainas ģenerālprokurors aicina izveidot speciālu tribunālu 72 000 Krievijas kara noziegumu izmeklēšanai

Ukrainas ģenerālprokurors Andrijs Kostins Londonas apmeklējuma laikā aicināja atbalstīt Speciāla agresijas nozieguma tribunāla izveidošanu, lai varētu izmeklēt 72 000 Krievijas kara noziegumu.

Kostins atzīmēja, ka ukraiņu bērnu masveida deportācija ir daļa no Krievijas noziedzīgās stratēģijas.

Kopš pilna mēroga kara sākuma Ukrainā ir fiksēti vairāk nekā 72 000 Krievijas kara noziegumu. ANO neatkarīgā starptautiskā komisija pārkāpumu izmeklēšanai Ukrainā savā nesen publicētā atskaitē apstiprināja šo noziegumu sistēmiskumu un aicināja atbalstīt Speciāla agresijas nozieguma tribunāla izveidošanu.

“Tieši agresīvais karš ir cēlonis šīm masveida ļaundarībām. Agresijas pārtraukšana un šī “visaugstākā starptautiskā nozieguma” organizatoru saukšana pie atbildības ir civilizētās pasaules pienākums un stabila miera panākšanas ķīla. Tas ir izšķirošs solis atbildības par starptautiskiem noziegumiem arhitektūras attīstībai un visefektīvākais veids, kā pārvarēt Krievijas noziedzīgā režīma vadības personīgo neaizskaramību,” atzīmēja Ukrainas ģenerālprokurors.

Kostins par atbalstu juridiskā jomā pateicās Lielbritānijas parlamenta deputātiem, vicepremjeram Dominikam Rābam un ģenerālprokurorei Viktorijai Prentisai.

Reklāma
Reklāma

Ukrainas Ģenerālprokurora birojs informēja, ka šogad ir reģistrēti apmēram 10 tūkstoši kara noziegumu, bet pērn tika reģistrēti vairāk nekā 60 tūkstoši. Gandrīz 10% visu uzskaitīto noziegumu ir saistīti ar tīšu slepkavību. Pērnā gada laikā tika reģistrēti 60 387 šādu noziegumu, no kuriem 6013 bija saistīti ar tīšu slepkavību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.