Foto-Fotolia

Šonedēļ gaiss varētu iesilt pat līdz + 9 grādiem 0

Pievieno LA.LV

Nedēļas pirmajā pusē Latvijas austrumu daļā gaisa temperatūra joprojām svārstīsies ap nulli, savukārt nedēļas nogalē visā valstī kļūs siltāks par +4 grādiem, prognozē “Global Forecast System”.

Kokteilis
Ar šo zodiaka zīmju pārstāvjiem labāk nestrīdēties: viņi vienmēr atradīs veidu, kā pamatīgi atriebties
“Man pat neomulīgi palika!” Sēņotāja mežā uziet ļoti biedējošu vietu 5
Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
Lasīt citas ziņas

Otrdien, līdzīgi kā pirmdien, daudzviet līs un snigs, otrdienas pievakarē un naktī uz trešdienu visu valsti no rietumiem šķērsos nokrišņu zona. Trešdien Kurzemē gaiss iesils līdz +7 grādiem.

Valsts svētkos un nedēļas izskaņā palaikam līs, gaidāma dūmaka, pūtīs mērens un palaikam brāzmains dienvidu vējš. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +4..+9 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā dūmakas un zemu mākoņu dēļ var būt traucēta svētku uguņošanas vērošana. Sniega sega valsts svētkos saglabāsies daļā Latgales un Vidzemes, galvenokārt augstienēs, bet līdz svētdienai sniegs var nokust arī šajās vietās.

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.