Foto AFP/LETA

Šonedēļ nosaluši četri cilvēki 0

Aizvadītās nedēļas laikā – no 10. līdz 16. decembrim – Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā nogādāti četri miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, aģentūra LETA uzzināja centrā.

Kokteilis
Šo četru zodiaka zīmju dzīvēs sākas “melnā svītra” – tās jau sāk saskarties ar nopietniem dzīves pavērsieniem
Medijs: Četri vienkārši soļi, un Grenlande var piederēt Trampam “pusstundas vai mazāk laikā”
FOTO. “Lūk, šādas personības maina likteņus!” Sērojošā sieva un daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki atvadās no Imanta Freiberga
Lasīt citas ziņas

Šajā laikā aukstums prasījis viena vīrieša un trīs sieviešu dzīvību. Vecākais šonedēļ nosalušais cilvēks ir 61 gadus veca sieviete. Nav zināms, vai viņa lietojusi alkoholu. Alkoholu bija lietojusi kāda aptuveni 40 gadus veca sieviete, kura nosalusi atrasta Rīgā uz ielas.

Madonā mežā nosalusi atrasta 46 gadus veca sieviete, bet 50 gadus vecs vīrietis atrasts nosalis kādā Krāslavas novada purvā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdz ar to kopumā šoruden no 1.septembra Latvijā nosaluši 38 cilvēki. Pagaidām vislielākā alkohola koncentrācija asinīs reģistrēta kādai 73 gadus vecai sievietei, kura atrasta Rīgā, Uzvaras parkā. Viņai alkohola koncentrācija asinīs bija 2,34 promiles.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.