Foto: VUGD/twitter

Šorīt Rīgā saskrējušās septiņas automašīnas, autobuss un trolejbuss 4

Šorīt Rīgā uz Augusta Deglava ielas virzienā uz Dreiliņiem saskrējušās septiņas automašīnas, autobuss un trolejbuss, savā “Twitter” kontā paziņojis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Cilvēki, kas tērē naudu šīm 5 lietām, nekad nekļūs bagāti
Veselam
Daudzi to dara katru rītu, pat nenojaušot risku: kardiologs nosauc 7 kļūdas, ko kategoriski nedrīkst darīt uzreiz pēc pamošanās
Veselam
atbrīvoties no “stresa riepas” uz vēdera? 10 pārtikas produkti, kas palīdz samazināt kortizola līmeni 7
Lasīt citas ziņas

Ziņas par cietušajiem ceļu satiksmes negadījumā nav.

Ugunsdzēsēji pārvieto avarējušos transportlīdzekļus, lai atbrīvotu satiksmi. Viena josla jau atbrīvota.

CITI ŠOBRĪD LASA

Foto: VUGD/twitter

Tāpat šodien Rostokas ielā, Rīgā, vieglā auto vadītājs ietriecies maršruta mikroautobusa, ka rezultātā tas apgāzies. Viegli cieta viens cilvēks, vēstīts sociālajos tīklos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.