Foto: TASS/Scanpix/LETA

Spānijā daudzviet tiek atjaunoti Covid-19 ierobežojumi 4

Pievieno LA.LV

Spānijā daudzos reģionos tiek atjaunotas komandantstundas un citi Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi, valstij mēģinot ierobežot lipīgākā delta paveida gadījumu skaita pieaugumu, sevišķi nevakcinētu jauniešu vidū.

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Kokteilis
Katras zodiaka zīmes grēcīgie prieciņi, kas mērķtiecīgi tiek slēpti no citu acīm
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Lasīt citas ziņas

Katalonijas reģions trešdien lūdza tiesām atļauju ieviest nakts komandantstundu vissmagāk skartajās pilsētās, tostarp Barselonā.

Kaimiņos esošais Valensijas reģions jau ir saņēmis atļauju atjaunot komandantstundu 32 pilsētās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Komandantstundas ieviešanai gatavojas arī Kantabrijas reģions valsts ziemeļos.

Katalonija, kas ir Spānijas Covid-19 gadījumu skaita pieauguma epicentrs, pēdējās dienās ir likusi sabiedriskos pasākumus beigt ne vēlāk kā pusstundu pēc pusnakts, kā arī ierobežojusi pulcēšanos dalībnieku skaitu līdz 10 cilvēkiem.

Covid-19 gadījumu skaits Katalonijā ir pieaudzis pēc naktsklubu atkalatvēršanas 21.jūnijā un skolu mācību gada beigām.

Inficēšanās ar Covid-19 vecuma grupā no 20 līdz 29 gadiem Katalonijā ir kāpusi līdz 3311 gadījumiem uz 100 000 cilvēkiem, salīdzinājumā ar valsts vidējo rādītāju – 437 gadījumiem uz 100 000 cilvēkiem visās vecuma grupās.

Katalonijā, kur dzīvo 7,7 miljoni cilvēku, pēdējās divās nedēļās ir diagnosticēti apmēram 80 000 jaunu inficēšanās gadījumu.

Pilsētu pašvaldības ir lūgtas ierobežot pieeju pludmalēm un parkiem, kas ir lielu pulcēšanos vietas, kopš Spānija maija sākumā atcēla valsts mēroga komandantstundu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.