foto: AFP/LETA

Spānija triumfē pasaules čempionātā handbolā 0

Pievieno LA.LV

Spānijas izlase otro reizi vēsturē kļuvusi par pasaules čempioni handbolā, izšķirošajā spēlē Barselonā ar 35:19 (18:10) sagraujot Eiropas čempioni Dāniju.

Kokteilis
Kāda ir katras zodiaka zīmes slēptā sestā maņa? Vēžiem ir superlaba intuīcija, bet Ūdensvīri domā vairākus soļus uz priekšu
Mājas
Glābiņš karstās naktīs: ģeniālas metodes, kā pāris minūtēs atvēsināt istabu bez kondicioniera
Kokteilis
Jaunākā modes tendence no omes skapja: kādas padomju laika rotaslietas pašlaik ir modē
Lasīt citas ziņas

Dānijas izlase līdz finālam bija vienīgā komanda, kas šajā pasaules čempionātā nebija izbaudījusi zaudējuma rūgtumu. Tas nāca finālā, kurā dāņi bija pagalam bezspēcīgi, pieļāva daudz kļūdas un cerības uz čempionu titulu zaudēja jau pirmā puslaika izskaņā. Vienīgais mierinājums – par vērtīgāko spēlētāju tika nosaukts dānis Mikaels Hansens.

Spānijas izlase par pasaules čempioni kļuva otro reizi, pirms tam spāņiem tas bija izdevies 2005. gadā. Bronzas medaļas izcīnīja Horvātija, kas spēlē par trešo vietu ar 31:26 pārspēja Slovēniju.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.