Foto: Fotolia

Spoguļa lāsts: kā to atklāt un pašrocīgi noņemt 0

Spogulis ir priekšmets, kam piemīt jaudīgs enerģētiskais lauks. Turklāt informācija, kuru tas spēj uzsūkt sevī un glabāt gadsimtiem ilgi, var ietekmēt cilvēkus. Taču – pakļaujot šo informāciju īpašai apstrādei, novirzot to konkrētā gultnē un piešķirot tai vajadzīgo vektoru, profesionāls mags var viegli panākt vēlamo rezultātu. Nereti spoguļa virsma prasmīgajās burvja rokās kļūst par instrumentu lāsta uzlikšanai. Tāpēc apieties ar spoguļiem, īpaši svešiem, vajag ar maksimālu piesardzību.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
TV24
Rajevs: Es nesaprotu, kā var atteikties aizstāvēt savu dzimteni! Tev tas karavīra zvērests būs jādod vienalga!
Lasīt citas ziņas

Kas ir spoguļa lāsts
Tā ir maģiska ietekme uz upuri ar spoguli. Šos priekšmetus var izmantot baltajā un melnajā maģijā. Taču visbiežāk ar to palīdzību veic “melnos” rituālus ar mērķi uzlikt lāstu, atņemt skaistumu un/vai veselību. Mags strādā ar attiecīgu priekšmetu spoguļattēlu, līdztekus lasa īpašus buramvārdus un veic īpašas manipulācijas. Šādu darbību re­­zultātā upura ēteriskajā ķermenī var nonākt parazīti, gari un citas negatīvas būtnes, kas izpilda burvja doto rīkojumu, piemēram, atņem cilvēkam veselību.

Kā atklāt spoguļa lāstu
Pārbaudīt, vai tev ir uzlikts šāda veida lāsts, vajag pēc tam, kad esi pārliecinājies par energoinformatīvā vīrusa vispārēju rādītāju pastāvēšanu. Galvenās pazīmes ir šādas:
* pastāvīgs savārgums. Visbiežāk ir vērojamas galvassāpes, locītavu un muskuļu sāpes;
* nebeidzama nepatikšanu strīpa;
* straujš ārējās pievilcības zudums. Īpaši labi tas redzams pēc ādas, matu, nagu stāvokļa. Turklāt pazūd dabiskais acu spīdums, skatiens kļūst apdzisis;
* krass veselības pasliktinājums. Turklāt diagnozi noteikt nav iespējams. Burtiski uz līdzenas vietas, bez jebkāda iemesla var rasties nopietnas pataloģijas;
* apkārtējo izvairīšanās no tavas sabiedrības. Lāsta upuris kļūst nepatīkams tiem, ar kuriem tas kontaktējas, tāpēc cilvēki mēģina ātrāk pabeigt sarunu un doties prom.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja ir redzamas vispārējās pazīmes, jāpārliecinās, vai ir uzlikts konkrēta veida lāsts. Pusnaktī paņem neliela izmēra spoguli, aizdedzini vaska sveci un, skatoties uz savu attēlu spogulī, pilini uz to vasku. Vienlaikus trīs reizes noskaiti:

“Neciešamais ļaunums no niknajiem ienaidniekiem atklājies man, parādies skaidrajā spogulī, iemiesojies karstajā vaskā, iegūsti
saprotamas formas. Saki, vai man kāds vēl ļaunu, grib sagraut dzīvi un nozagt laimi, atņemt skaistumu un veselību. Mazgāju tevi, spoguli, ar avota ūdeni, lūdzu tevi, runā atklāti ar mani.”

Pēc tam ieliec spoguli traukā ar avota ūdeni un atstāj uz pusstundu. Izņem spoguli no ūdens un izvērtē figūriņas, kas izveidojušās no vaska. Jebkādi mežonīgi zvēri un putni, cilvēka ķermeņa daļas (acis, galva, roka, pirksts, kāja), priekšmeti, kas iemieso aizkapa dzīvi – tas viss liecina par spoguļa lāstu. Svarīgi saprast, ka, veicot pārbaudi šādā veidā, var ne tikai pārliecināties par lāsta esamību vai neesamību, bet arī noteikt, kas, kad un kāda iemesla dēļ to uzlika. Jo vaska figūriņas var pateikt to priekšā. Galvenais – pareizi tās iztulkot.

Lasi tālāk un uzzini, kā noņemt spoguļa lāstu saviem spēkiem!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.