Roberts Štelmahers izvēlējies savus palīgus pie izlases stūres.
Roberts Štelmahers izvēlējies savus palīgus pie izlases stūres.
Foto: FIBA

Štelmaheram un Šķēlem liela uzvara VTB Vienotajā līgā 0

Pievieno LA.LV

Latvijas izlases trenera Roberta Štelmahera vadītā un Aigara Šķēles pārstāvētā Tallinas “Kalev”/”Cramo” pirmdien VTB Vienotās līgas mačā savā laukumā pārspēja ULEB Eirolīgas komandu Sanktpēterburgas “Zenit”.

Kokteilis
Vai tavās dzīslās rit dižciltīgo asinis? 10 uzvārdi, kas par to var liecināt
Veselam
Tas var piezagties gandrīz (!) nemanāmi – pazīmes, kas liecina par iespējamu vēža saslimšanu
Kokteilis
Tuvākajās nedēļās sāksies ļoti sarežģīts periods: astrologi brīdina 4 zodiaka zīmes
Lasīt citas ziņas

“Kalev”/”Cramo” svinēja panākumu ar rezultātu 84:80 (19:15, 22:26, 22:21, 21:18).

Šķēle šajā mačā izcēlās ar 14 punktiem.

Gandrīz visu pirmo puslaiku vadībā bija mājinieki, bet Sanktpēterburgas basketbolisti šķietami izšķirīgu pārsvaru ieguva trešās ceturtdaļas sākumā, otrā puslaika sākumā gūstot deviņus bezatbildes punktus un panākot 50:41 savā labā. Mājinieki atspēlējās un kopš 29.minūtes vairs ne brīdi nebija iedzinējos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šķēle laukumā pavadīja 31 minūti un 33 sekundes, kuru laikā iemeta četrus no septiņiem divpunktu metieniem un divus no trim tālmetieniem. Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja, sakrāja divas personiskās piezīmes, nopelnot 15 efektivitātes rādītāja punktus.

“Kalev”/”Cramo” ar trim uzvarām četrās spēlēs dala otro līdz ceturto vietu līgā, bet “Zenit” ar bilanci 2-2 atkāpusies uz astoto vietu.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.