Foto-Fotolia

Stipri iereibis velosipēdists ietriecas auto un gūst galvas traumu 0

Vakar Kurzemē 33 gadus vecs velosipēdists stiprā alkohola reibumā ietriecies automašīnā, gūstot smagu galvas traumu ar iespējamiem sejas kaula lūzumiem, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Citviet reģionā 51 gadu vecu vīrieti uz ielas rokā sakodis svešs suns, bet vēl divi kurzemnieki nopietni applaucējušies. Kāds 28 gadus vecs vīrietis, nesot katlu ar karstu ūdeni, kritis un guvis sejas, kakla, krūšu kurvja, muguras un rokas apdegumus, bet astoņus mēnešus vecs puisītis apdedzinājis plaukstas, pieliekot tās pie karsta kamīna.

Mediķu palīdzība bijusi nepieciešama arī 32 gadus vecam Latgales iedzīvotājam, kuram kļuvis slikti pēc augu maisījumu smēķēšanas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1123 izsaukumus, no kuriem 154 bijuši saistīti ar traumu gūšanu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.