Foto: Mareks Gaļinovskis/ Stirnubuks.lv

“Stirnu buka” uzvarētājus noskaidroja Līgatnē 0

Pievieno LA.LV

Taku skrējiena “Stirnu buks” sestdien par kopvērtējuma uzvarētājiem garākajā distancē kļuva Dmitrijs Serjogins un Laura Čakle.

“Varbūt jaunā valdība var paspēt ierobežot?” Dāvi pārsteidz redzētais veikalā, bet daudzi atzīst, ka tam pat nepievērš uzmanību
“Pēdējais piliens var darboties kā detonators.” Eiropas izlūkdienesti saskata nopietnus draudus Krievijas ekonomikai 87
“Šīs dienas bija briesmīgas…” Sieva desmit reizes brauca uz Latviju meklēt vīru, līdz pienāca traģiskā vēsts
Lasīt citas ziņas

Garākajā jeb “lūša” distancē (27-35 kilometri) Serjogins kopvērtējumā sakrāja 6050 punktus, ieņemot pirmo vietu, kamēr Jānis Krūms ar 5808 punktiem bija otrais. Serjogins piedalījās piecos no septiņiem posmiem.

Savukārt sievietēm Laura Čakle, kura izlaida tikai vienu posmu, sakrāja 6085 punktus un guva kopvērtējuma uzvaru. Tikmēr otrā ar 6003 punktiem bija Jekaterina Sokunova.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēl “stirnu buka” distancē (18-23 kilometri) ātrākais vīriešiem bija Kristaps Bērziņš, bet sievietēm kopvērtējumā panākumu guva Kitija Valtere. Tāpat sacensības notika arī “zaķa” distancē (10-13 kilometri), kurā kopvērtējumā panākumu guva Dainis Stepe un Baiba Šņoriņa.

Sacensības risinājās arī “vāveres” un (4-6 kilometri) un bērnu skrējiena “susura” (viens kilometrs) distancēs.

Tāpat par “kalnu karaļiem” kļuva Jānis Šņoriņš un Gunta Blūmiņa, bet komandu kopvērtējumā uzvarēja Līvānu VK/”Baltais”.

Šogad laika posmā no 14.aprīļa līdz 29.septembrim risinājās septiņi “Stirnu buka” posmi dažādās Latvijas vietās.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.