Foto – LETA

Stradiņa slimnīcas valdes locekle Čakša atkāpusies no amata 0

Pievieno LA.LV

Šodien Veselības ministrija (VM) ir saņēmusi Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekles Andas Čakšas iesniegumu par atkāpšanos no amata, aģentūrai LETA pastāstīja VM pārstāvis Oskars Šneiders.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Kā skaidroja Šneiders, Čakša darbu valdes sastāvā turpinās līdz brīdim, kad tiks sasaukta slimnīcas dalībnieku sapulce, kurā lems par izmaiņām valdes locekļu sastāvā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Stradiņa slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle, Čakša šobrīd sīkāk savas atkāpšanās iemeslus nekomentē, tomēr tas bijis personisks lēmums, kas pieņemts pēc šodienas tikšanās ar veselības ministru Gunti Belēviču (ZZS).

CITI ŠOBRĪD LASA

Stradiņa slimnīcas valdei nav priekšsēdētāja, bet visi trīs valdes locekļi ir vienlīdzīgi. Čakša atbildēja par ārstniecības jomu. Valdē bez viņas strādā arī Normunds Štāls, kurš atbild par būvniecības procesiem, kā arī Elita Buša, kura atbild par finansējuma jautājumiem.

Savukārt Čakša turpina darbu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdē, kuru viņa vada.

Kā aģentūrai LETA īsziņā atbildēja Čakša, šovakar viņa vairs komentārus nesniegs. Viņa solīja uz jautājumiem atbildēt rīt.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.