Ministru prezidente Laimdota Straujuma.
Ministru prezidente Laimdota Straujuma.
Foto-LETA

Straujuma: Dombrovskim nav lielu izredžu ieņemt EP prezidenta amatu 9

Pievieno LA.LV

Eiropas Parlamenta (EP) deputātam Valdim Dombrovskim (V) nav lielas izredzes ieņemt Eiropadomes prezidenta amatu, to žurnālistiem pirms gaidāmās Eiropadomes sēdes Briselē pavēstīja premjerministre Laimdota Straujuma (V).

Kokteilis
Viņu ceļš ir bruģēts uz panākumiem: 6 vārdi, kuru īpašniekiem liktenis lēmis valdīt
RAKSTA REDAKTORS
“Viņš mani pagrūda malā…” Priekules nelaimīgajā naktī dežūrējošais apsargs atklāj iepriekš nezināmas detaļas par notikušo
Kokteilis
10 latvieši, kuriem pat mākslīgais intelekts piedēvē kosmiski augstu IQ līmeni 77
Lasīt citas ziņas

Straujuma norādīja, ka šobrīd amatiem ir divi galvenie kandidāti, un tā informācija, kas ir premjerministres rīcībā, norāda, ka Dombrovskis amatu neieņems.

“Es vēl tos negribu nosaukt, jo arī [pašreizējais Eiropadomes prezidents Hermans van] Rompejs tos nenosauca. Pārsteigumi nav gaidāmi,” sacīja Straujuma.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt vaicāta par jaunu sankciju noteikšanu pret Krieviju, premjerministre norādīja, ka tas būs viens no diskusiju tematiem.

“Mums ir jādomā, kā Krievijas cilvēkiem pastāstīt par to, kas notiek Ukrainā, jo [Krievijas prezidenta Vladimira] Putina reitings ir labs. To var ietekmēt, ja Krievijas cilvēki neatbalstītu to, kas notiek.”

Paredzēts, ka ES dalībvalstu līderi šodien vienosies arī par kandidātiem uz augstākajiem ES amatiem.

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.