Akadēmiķis Jānis Stradiņš sveic Cicerona balvas laureāti, mākslinieci Džemmu Skulmi.
Akadēmiķis Jānis Stradiņš sveic Cicerona balvas laureāti, mākslinieci Džemmu Skulmi.
Foto – LETA

Sumina par sasniegumiem 0

Vakar, Latvijas Zinātņu akadēmijā par dažādiem sasniegumiem pasniedzot Cicerona balvas, piešķirta arī antibalva – Mērfija tituls.

Kokteilis
Šo četru zodiaka zīmju dzīvēs sākas “melnā svītra” – tās jau sāk saskarties ar nopietniem dzīves pavērsieniem
FOTO. “Lūk, šādas personības maina likteņus!” Sērojošā sieva un daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki atvadās no Imanta Freiberga
VIDEO. FOTO. Knapi, knapi – Tramps acīmredzami nebija formā. Pieaug bažas par viņa veselību 48
Lasīt citas ziņas

Antibalvu šogad izpelnījies Eiropas Parlaments, Eiropas Savienības Ministru padome, Eiropas Komisija un Eiropadome. Kā skaidroja akadēmijā, minētās institūcijas nav veikušas savlaicīgus darbus, lai novērstu migrantu krīzi, jau iepriekš, piemēram, nostiprinot ES ārējās robežas. Balvas pasniedzēji uzskata, ka minētajām institūcijām jau pirms krietna laika bija jārisina migrantu problēma.

Savukārt Cicerona balva piešķirta māksliniecei Džemmai Skulmei – par Latvijas kultūras virzīšanu pasaulē un būtisku devumu valstiskās neatkarības atjaunošanā. Rīgas Tehniskās universitātes rektors Leonīds Ribickis balvu saņēma par konsekventu augstākās tehniskās izglītības un tās tautsaimnieciskās ietekmes stiprināšanu. Ar Cicerona goda nosaukumu tika atzīmēts Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs par nozīmīgu veikumu Vidzemes reģiona attīstībā, Latvijas Radio žurnāliste Sandra Kropa par pievilcīgu un daudzpusēju zinātnes atspoguļojumu un mākslas zinātņu doktors Miervaldis Mozers par ilggadēju radošu ieguldījumu profesionālu konkursu veidošanā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.