Švecova: Ja valdība piekristu sertificēt “Sputnik V”, tad 30% krievvalodīgo ietu vakcinēties 114

Pievieno LA.LV

“Ja valdība piekristu sertificēt “Sputnik V”, tad 30% krievvalodīgo ietu vakcinēties,” 13.Saeimas deputāte Ļubova Švecova raidījumā “Preses klubs” par vakcinācijas procesu Latvijā un iespējām to veicināt.

Kokteilis
Visums tev dod otro iespēju! Šīs 5 zīmes tūlīt nonāks īstā dzīves pagrieziena epicentrā
TESTS. Lauku gudrību eksāmens: ja iegūsi vismaz 7 punktus, pārbaudi būsi nokārtojis
Viņai lūdza to nedarīt… Evika Siliņa nepamatoti esot izmantojusi dārgu VIP zāli lidostā
Lasīt citas ziņas

“Sašķeltība ir, bet sašķeltība ir starp vakcinētajiem un nevakcinētajiem. Tā polarizējas un patiešām paliek draudīga,” sacīja deputāte.

Viņa norāda, ka pētījums, ko veica sabiedriskie mediji par vakcināciju, parādīja, ka 30% krievvalodīgo ir gatavi vakcinēties ar vakcīnu “Sputnik V”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Respektīvi, ja valdība piekristu, ka tiktu sertificēts “Sputnik V”, tad 30% no krievvalodīgajiem, kas dzīvo Latvijā, uzreiz ietu un vakcinētos,” pārliecināta ir Švecova, uzsverot, ja Latvija vienotos, ka tie cilvēki, kas vakcinējušies ar “Sputnik V”, tiek atzīti kā vakcinēti, iespējams, cilvēki ietu vakcinēties.

Nobeigumā deputāte pauž, ka negribētu, lai vakcinācijas dēļ tiktu sarīdītu krievvalodīgie ar latviešiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.