Foto-LETA

Svētdiena būs pavasarīgi silta diena 0

Pievieno LA.LV

Svētdien, 20.novembrī, Latvijas lielākajā daļā starp mākoņiem izsprauksies saules stari. Lieli nokrišņi dienā vairs nav gaidāmi, vietām nedaudz līs.

Kokteilis
Katram ir savs veiksmes talismans, ko ieteicams nēsāt līdzi: noskaidro savu pēc dzimšanas datuma
Kokteilis
vienmēr izskatīties šiki? Septiņi zelta likumi, kas strādā gan 20, gan 60 gadu vecumā 1
Putni Ukrainā sākuši vīt “apokaliptiskas” ligzdas – zinātnieki nekad iepriekš ko tādu nav redzējuši
Lasīt citas ziņas

Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, vakarā – dienvidaustrumu vējš.

Gaisa temperatūra dienas vidū būs +5..+7 grādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā nokrišņi nav gaidāmi, mākoņu palaikam kļūs mazāk, pūtīs mērens dienvidu vējš un gaiss iesils līdz +7 grādiem.

No dienvidiem pastiprināsies augsta spiediena atzara ietekme, līdz ar to pieaugs atmosfēras spiediens. No rīta tas ir 752-757 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

19.novembra augstākā gaisa temperatūra Eiropā bija +24 grādi Spānijas piekrastē un Kiprā. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz svētdienu -15..-20 grādu dažviet Skandināvijas kalnos un Krievijā pie Urāliem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.