Svētku koncerts Cēsīs 0

Pievieno LA.LV

Sestdien, 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai par godu Cēsīs Svētā Jāņa baznīcā Lūcijas Garūtas un Anšlava Eglīša kantāti korim, solistiem un ērģelēm “Dievs, Tava zeme deg!” atskaņos jauktais koris “Wenden”.

 

Kokteilis
3 zodiaka zīmēm gaidāmais rudens var nest karjeras izrāvienu – ļoti iespējams, ka palielināsies ienākumi
Astoņi “Sadales tīkls” vadītāji gadā izmaksā tikpat, cik 55 elektrotehniķi. Cik nopelna ļaudis, kas šajās dienās mums atgriež elektrību?
“Visticamāk, tika diskutēts tieši par Latviju” – CIP šefa neizziņotā vizīte Maskavā un lidojums caur Rīgu rada dažādas aizdomas
Lasīt citas ziņas

Pie diriģenta pults – Marika Slotina-Brante, tenora solo partiju izpildīs Ingus Pētersons, bet baritona solo – Rihards Mačinovskis, pie ērģelēm – Roberts Hansons. Jauktais koris “Wenden” ir Cēsu kultūras un tūrisma centra kolektīvs, kas aizvada savu 21. sezonu ar pasākumiem kā Latvijā, tā arī citviet Eiropā.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.