Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto. LETA © Zane Bitere

Svētku laikā simtiem Bērnu slimnīcas pacientu sagādās dāvanas 3

Svētku laikā simtiem Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) mazo pacientu tiek sagādātas dāvanas, pastāstīja BKUS Pedagoģijas dienesta vadītāja Indra Veismane.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 25
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Lasīt citas ziņas

Arī svētku laikā bērniem gadās saslimt un nokļūt slimnīcā. Lai bērni tādēļ svētku sajūtu, BKUS rūpējas, lai visiem pasniegtu dāvanas, kā arī, lai slimnīcā būtu izdekorētas gan iekštelpas, gan arī ārtelpā.

Veismane stāstīja, ka katru dienu slimnīcas nodaļās bērni darbojas radoši – griež sniegpārsliņas, zīmē, gatavo svētku dekorus un apsveikumus saviem ģimenes locekļiem. Tāpat svētku dienās pie slimnīcas piestāj ziemeļbriežu komandas ar dāvanām, kas ir paredzētas visiem bērniem. Dažreiz atbalstītāji dāvanas sarūpē kādai konkrētai slimnīcas nodaļai.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Bērnu slimnīcas stacionārā vienlaikus vidēji ārstējas vairāk nekā 250 pacientu, vēl mazie pacienti ir observācijas nodaļā un bērni ārstējas arī Dienas stacionārā, tāpēc kopumā katru dienu pie mums atrodas no 300 līdz 400 bērnu, un svētku laikā katru dienu izdalām simtiem dāvanu. Tās esam iecerējuši dāvināt līdz jaunajam gadam, patlaban mums jau ir saliktas dāvanas nākamai nedēļai. Kad redzam, ka bērni kļūst priecīgi, arī mums pašiem sirds ir līksmākas,” sacīja Veismane.

Bērni saņem savam vecumam piemērotas dāvanas. Veismane atzina, ka cilvēku atsaucība ir ļoti liela, un nereti arī kādi labdari un ziedotāji painteresējas slimnīcā, kādas šobrīd ir vajadzības. Citreiz arī uzņēmumi, iestādes un skolas sarūpē dāvanas bērniem, kuri spiesti svētku dienas pavadīt slimnīcā.

Dabai draudzīgi Ziemassvētki – sešas idejas pašdarinātām dāvanām
Ziemassvētku vecīša skrējiens
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.