Tā viņam bija šausmīga pļauka sejā! Rajevs par Putina atriebības plāniem 109

Harkivas “atbrīvošana” Krievijas diktatoram Vladimiram Putinam bija šausmīga pļauka sejā, runājot par vācu laikrakstā “Bild” publicētajiem Krievijas plāniem, kas paredz turpināt karu Ukrainā un ieņemt Harkivu, Zaporižju un Dņipro, TV24 raidījumā “Par karadarbību Ukrainā ar Igoru Rajevu” atzina Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs (AS), NBS rezerves pulkvedis Igors Rajevs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

Viņš atgādina, ka Putins Harkivu uzskatīja par izteikti krievisku pilsētu, jo tajā pamatā runāja krieviski un etnisko krievu populācija bija pietiekoši liela. Viņš domāja, ka tur “atbrīvotājus” no Krievijas sagaidīs ar atplestām rokām, ziediem un ovācijām, taču realitātē izrādījās, ka krievus tur neviens negaida – ukraiņi izrādīja sīvu pretestību un izsvieda viņus ārā.

“Es domāju, ka Putinam tieši personīgi tas kremt, un tagad viņš grib atriebties, lai pierādītu, ka Krievija var darīt, ko grib,” Rajevs atzina.

CITI ŠOBRĪD LASA

NBS rezerves pulkvedis atzina, ka šāda tāda loģika vācu izdevuma rakstā ir, jo līdz 2026. gadam Krievija  karu var pavilkt. Arī no militārās loģikas viedokļa  aizsardzības līnijas izveidošana šajā apgabalā un tās noturēšana būtu iespējama.

Rajevs norāda, ka šī teorija satur daudz faktus, kas līdzinās patiesībai un daļēji var apstiprināties, attiecībā uz to, kā situācija Ukrainā var attīstīties snākotnē.

Jau vēstīts, ka Krievija apņēmusies karu turpināt un ieņemt Harkivu, Zaporižju un Dņipro, vēsta vācu laikraksts “Bild”, atsaucoties uz avotiem izlūkdienestā.

Līdz 2024.gada beigām plānots pilnībā ieņemt Doneckas un Luhanskas apgabalus, kā arī aiziet līdz Oskilas upei Harkivas apgabalā.

Līdz 2026.gada beigām Krievija plāno turpināt uzbrukumu, sagrābt lielu daļu Zaporžjas, Dņipropetrovskas un Harkivas apgabalu teritoriju, arī Harkivu, Dņipro un Zaporižju, bet Hersonas frontē noturēt aizsardzību pie Dņepras, neuzbrūkot labajam krastam, Hersonai un Odesai.

“Visas austrumu teritorijas pa kreisi no Dņepras ir jāiekaro 36 mēnešu laikā,” sacījis avots.

Krievijas līderi katru gadu Ukrainā gatavi zaudēt līdz 100 000 karavīru, uzskata izlūkdienests.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.