Foto: Valsts policija

Tāda rīcība nav pieņemama! Atstādina divus policistus. Ko viņi izdarīja? 0

Pievieno LA.LV

Valsts policija (VP) no amata pienākumu pildīšanas atstādinājusi divus policistus, kuri ar dienesta auto, iespējams, apzināti pārkāpuši satiksmes noteikumus, aģentūru LETA informēja VP.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Kokteilis
Šīs zodiaka zīmes nevienu neklausa: ja kaut ko ieņēmušas galvā, pārliecināt ir gandrīz neiespējami
TV24
Baltkrievijā kaut kas notiek. Slaidiņš brīdina par satraucošām aktivitātēm pie Ukrainas robežas
Lasīt citas ziņas
VP pēc informācijas saņemšanas nekavējoties sākta dienesta pārbaude, noskaidrotas abas amatpersonas un sāktas disciplinārlietas.

Patlaban abi darbinieki ir atstādināti no amata pienākumu pildīšanas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Video redzamā policistu rīcība nav policistu cienīga un pieļaujama, paziņojumā norāda VP.

Sociālajos tīklos izplatīts video, kurā redzams, kā divi policisti ar dienesta automašīnu, iespējams, apzināti pārkāpj ātrumu.

Video filmēts vasarā, policistu automašīnā. Video dzirdams, ka viens no likumsargiem nepārtraukti komentē automašīnas pārvietošanās spējas. Kādā brīdī auto uzņēmis 230 kilometrus stundā lielu ātrumu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.