Maija un Reinis Sējāni. Foto: Instagram

“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu 23

“Mēs esam mājās un visi jūtamies ļoti labi! Arī mazā Elziņa” sociālo mediju platformā “Instagram” laimīgi ziņo dziedātājs Reinis Sējāns un viņa sieva Maija Sējāne.

Reklāma
Reklāma
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 38
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

“Gribējās pateikt paldies!” laimīgi, pauž Reinis Sējāns.

“Jūsu sveicini ir tik daudz! Mēs vispār neko tādu nebijām gaidījuši. Tik daudzi mīļi un sirsnīgi novēlējumi, paldies!” pateicībā pauž Maija Sējāne.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Iedrošinoši, uzmundrinoši un aizkustinoši vārdi no visas plašās Latvijas. Tūkstošiem komentāru! Gribējās pateikt jums lielu paldies, jo tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis,” Sējāns dalās, ka tās ir neaizmirstamas emocijas, ko pāris izjūt pēdējās dienas, kopš meitiņas Elzas nākšanas pasaulē.

“Un lielais, paldies, protams, jāsaka mūsu Jūrmalas slimnīcai un visiem dakteriem, kas mūs lutināja,” dalās Reinis Sējāns. “Dzemdību nodaļa ir vienkārši kaut kas neiedomājams!” papildina sieva.

“Tie ir cilvēki īstajā vietā!” Reinis Sējāns izsaka atzinību mediķiem. “Ar tādu mīlestību viņi sagaida katru bērniņu, kas tur piedzimst!” laimīgi pauž Maija.

“Un dāvanas! Tik daudz ziedu,” laimīgie vecāki dalās ar vienu no sirsnīgajām dāvanām, Līgo svētku jostu, kurā ieausts jaundzimušās meitiņas Elzas vārds, dzimšanas datums un vecāku vārdu pirmie burti.

“Esam ļoti priecīgi, laimīgi, smaidīgi. Elziņai viss ir ļoti labi. Visās ailītēs ir 10 no 10. Tā kā vasara var sākties. Esam laimīgi atgriezties mājās,” dalās laimīgie vecāki.

Jau vēstījām, ka Latvijā zināmais pāris Reinis un Maija Sējāni 18. jūnijā ir kļuvuši par vecākiem savai pirmdzimtajai meitai Elzai. Ar jaunumiem pāris dalījās sociālajā tīklā “Instagram”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.