Talsu mērs: Nespodrinām spalvas par nodokļu maksātāju naudu 2

Izmantot nodokļu maksātāju naudu domes vadības spalvu spodrināšanai nav pareizi – uzskata jurists un jaunais Talsu novada domes priekšsēdētājs Edgars Zelderis (“Mēs – Talsiem un nopvadam”).

Vecums nav spriedums: 5 pazīmes, kas liecina, ka jūs novecojat ļoti veiksmīgi
“Pamostoties dzirdēju, ka vienam sāpot kakls, jo “hu*ņu” dakteri kaklā iebāzuši,” Viegliņš Stradiņa slimnīcā sastapies ar daļu no patiesā sabiedrības spoguļa
Kokteilis
Aidis Tomsons piedzīvo patiesi sirsnīgu brīdi – tiešraides laikā piezvanījusi viņa bijusī skolotāja, lai pavēstītu kādu svarīgu ziņu 1
Lasīt citas ziņas

Tādēļ viens no viņa pirmajiem lēmumiem stājoties amatā bija ierobežot pašvaldības izdoto laikrakstu “Talsu novada ziņas”, tādējādi ieekonomējot arī ap 20 000 eiro.

Sīkāk par to, kādas izmaiņas novadā iecerējis jaunais priekšsēdētājs un kā, no Talsu pakalniem veroties, izskatās pārējā Latvija, lasiet jaunnedēļ “Latvijas Avīzes” intervijā ar E. Zelderi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Video – Ģirts Zvirbulis, Karīna Miezāja

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.