Tarasenko juniors guļ Stenlija kausa bļodā.

Tarasenko neaizmirstamā nedēļa – sagaidīts dēls un izcīnīts Stenlija kauss 0

Krievu hokejistam Vladimiram Tarasenko 2019.gada jūnija pirmā puse paliks atmiņā uz visu dzīvi, jo sešu dienu laikā viņš piedzīvoja divus ļoti emocionālus brīžus – kļuva par tēvu dēlam, kā arī ar Sentluisas “Blues” komandu izcīnīja Stenlija kausu.

Latvijai tuvojas aukstuma vilnis! Sinoptiķi par laiku jaunnedēļ
15 saderīgākie zodiaka zīmju pāri: viņiem ir pa spēkam radīt ideālu ģimeni
Ķīna un Turcija sagādā Krievijai nepatīkamu “pārsteigumu” 34

Sentluisas komanda pirmo reizi tika pie prestižā kausa, finālsērijā ar 4-3 pārspējot Bostonas “Bruins”, bet Tarasenko ir viens no “Blues” līderiem, “play off” turnīrā 26 spēlēs izceļoties ar 11 gūtiem vārtiem un sešām piespēlēm.

Pēdējā nedēļa šim 27 gadus vecajam hokejistam bijusi emocijām pārpilna. Pagājušās nedēļas beigās, pirms NHL finālsērijas sestās spēles, viņa sieva Jana, kura ir bijusī modele, dzemdēja puisīti. Tarasenko varēja būt klāt ģimenei tik nozīmīgā brīdī, jo “Blues” tobrīd mājās gatavojās sestajam mačam, kuru gan zaudēja.

Savukārt trešdien Tarasenko un Sentluisas “Blues” pirmo reizi komandas vēsturē kļuva par NHL čempioniem. Jau nākamās dienas rītā krievu hokejists, kurš starp citu ir pirmais Novosibirskas hokeja audzēknis, kurš izcīnījis Stenlija kausu, sociālajā vietnē “Instagram” ievietoja aizkustinošu foto, kur viņa mazais dēliņš saldi čuč Stenlija kausa bļodā.

View this post on Instagram

❤️?

A post shared by Vladimir Tarasenko (@vt9191) on

Tieši Tarasenko bija pirmais no “Blues” hokejistiem, kurš Stenlija kausu varēja aizvest uz mājām un atrādīt ģimenei. Komandas biedri vēl piprms septītās spēles sprieduši, ka jaunizceptais tēvs ir pelnījis kļūt par čempionu, jo viņam šī finālsērija bijusi visgrūtākā.

“Pat nespēju iedomāties, kādai emociju gammai viņš šajās dienās izgājis cauri, jo bija gan negulētas naktis, gan uztraukumi,” sacīja “Blues” uzbrucējs Raiens O’Reilijs.

Tarasenko NHL aizvadījis septiņas sezonas, 497 regulārā čempionāta mačos nopelnot 418 (211+207) rezultativitātes punktus. Bet Stenlija kausa izcīņā viņam 70 spēlēs 49 (33+16) punkti.