TESTS. Izvēlies aksesuāru un uzzini, ko čukst tava zemapziņa 0

Modes pasaule mums piedāvā arvien jaunus un jaunus produktus, kas reizēm pārsteidz ar negaidītiem pavērsieniem. Kāds tiem nepievērš uzmanību, savukārt citiem tā vien gribas iegādāties kādu stilīgu nieciņu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Katrai sievietei ir sava gaume, jo īpaši – attiecībā uz aksesuāriem. Kas patīk tev? Kam tu dotu priekšrok? Izvēlies vienu aksesuāru un uzzini, par ko liecina tava izvēle.

1. Gredzentiņš

Tu gribi un tev patīk izrādīt citiem, cik grezni dzīvo. Tu vēlies nostiprināt tādas sievietes tēlu, kurai nekā netrūkst. Apkārtējie bieži domā, ka tev ir bagāts pielūdzējs.

2. Kulons

CITI ŠOBRĪD LASA

Tu necenties rotāties citu dēļ. Tu pirmām kārtām greznojies pati sev. Tāda rotaslieta var būt ar īpašu nozīmi tavās acīs, tāpēc tu to valkā īpaši saudzīgi. Tevi ne īpaši uztrauc citu cilvēku viedoklis.

3. Brilles

Nē, tev nav problēmu ar redzi. Tev vienkārši gribas, lai tevi uztvertu kā darījumu sievieti. Sabiedrībā šo aksesuāru saista tieši ar biznesa lēdijas tēlu.

4. Šallīte

Tev apkārtējo acīs gribas izskatīties elegantai un gaumīgai. Šallīte ir ne tikai praktiska lieta, bet arī iederas jebkurā situācijā.

5. Piespraudīte

Tu nebaidies parādīt, cik neordināra ir tava gaume. Tev negribas būt tādai pašai kā visi! Tu taču esi īpaša. Tu esi pārliecināta, ka iepriekšējos gadsimtos mode bija daudz labāka.

6. Somiņa

Zīmoli tev nozīmē visu! Tu esi gatava pārmaksāt par lietām tikai tāpēc, ka tām ir “vārds”. Tev gribas, lai apkārtējie tevi uzskata par modernu un stilīgu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.