TESTS. Izvēlies gredzentiņu un noskaidro, vai esi gatava brīnumam! 1

Cilvēki nēsā gredzenus jau kopš senseniem laikiem. Iespējams, gredzens ir vispopulārākā sieviešu rotaslieta. Tomēr mūsdienās daudzi aizmirsuši par to burvību, kas tajos slēpjas. Mēs valkājam tos kā rotaslietu, bet pavisam aizmirstam par maģiskajām īpašībām.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim? 42
Lasīt citas ziņas

Gredzenu izvēle nekad nav nejauša, tā var daudz pastāstīt par mums pašiem. Tāpēc izvēlies gredzentiņu un uzzini, vai esi gatava savā dzīvē ielaist kaut ko maģisku!

Pirmais gredzens
Šī gredzentiņa maģija uzreiz nav saskatāma, bet ir ļoti spēcīga. Sieviete, kas to izvēlas, ārēji ir pieticīga un mīļa, bet viņai piemīt milzīgs iekšējs spēks. Atliek tikai kaut ko ļoti gribēt – un tas notiks. Atļauj sev gribēt!

CITI ŠOBRĪD LASA

Otrais gredzens
Šis gredzens dāvā savai valkātājai prasmi pazīt cilvēkus. Tā, kura šādu gredzentiņu valkātu ar prieku, smalki sajūt cilvēkus, notikumus, vietas… Viņai ir oriģināli spriedumi un, kā mēdz teikt, pašai savi putni galvā. Uzticies savām sajūtām – tās aizvedīs tevi pa pareizo ceļu!

Trešais gredzens
Šī gredzena burvība slēpjas divu pretmetu savienībā. Tā īpašniece ir īsta vīriešu siržu lauzēja. Viņus apbur viņas divējādā daba, te viņa ir auksta kā ledus, te karsta kā liesma. Viņas dziļais un caururbjošais skatiens paliek prātā uz mūžu. Ļauj sev būt dažādai, neparedzamai, neļauj nevienai no pusēm ņemt virsroku!

Ceturtais gredzens
Uz šī gredzena burvības turas visa pasaule. Tāpat kā uz tiem, kuri to izvēlētos! Atbildīgas, maigas, sievišķīgas – šīs sievietes ar savu gaismu padara gaišākas daudzu cilvēku dzīves. To gaisma kā pavarda gaisma sasilda visus, kas ir līdzās. Bet ir ļoti svarīgi, lai blakus būtu kāds, kas saudzētu šo liesmiņu no auksta un spēcīga vēja. Ja tāds cilvēks jau ir tavā dzīvē, novērtē to!

Piektais gredzens
Šis ir karalienes gredzens, pat ja viņa pati par to nenojauš. Tomēr viņas izturēšanās veids, ieradumi, tas cik prasmīgi viņa vada cilvēkus, norāda uz karalisku izcelšanos pavisam precīzi. Tāda sieviete zina, ko viņa ir vērta, viņa ir gudra un taisnīga. Tu pēc dabas esi valdniece, noteikti īsteno savu talantu!jaunībā tev var neveikties ar vīriešiem… Jo blakus karalienei var būt tikai viņas cienīgs karalis.

Sestais gredzens
Šī gredzena maģija ir visinteresantākā. Tā slēpjas spējā saskatīt brīnumus. Tā, kura to izvēlas, noteikti zina mūžīgās jaunības noslēpumu. Lai cik viņai nebūtu gadu, cilvēki domā, ka to ir mazāk. Viņas smaidam vienmēr piemīt meitenīga burvība, un viņa patiešām ievēro visu šīs pasaules burvību. Galvenais, nepaiet tai garām – ja esi to pamanījusi, tātad tā ir domāta tev!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.