Foto: Shutterstock. Kolāža – la.lv

TESTS: izvēlies sev tīkamāko attēlu un uzzini, kas tevi sagaida šoruden 3

Rudens ir viens no skaistākajiem gadalaikiem un īsi pirms zemi pārklās sniegs, daba glezno visdažādākajās krāsās. Un arī tava zemapziņa ir kā glezna – bieži tu pēc kaut kā tiecies, taču pats to vēl neapzinies.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Lasīt citas ziņas

Ja vēlies uzzināt, kas tevi sagaida jau tuvākajās nedēļās, izvēlies, tavuprāt, visskaistāko un sev tīkamāko attēlu ar rudens ainavu un noskaidro to!

Attēls Nr. 1

Ja tu izvēlējies pirmo attēlu, visticamāk, tu pēc kaut kā skumsti un šīs skumjas neļauj tev doties uz priekšu. Lai iesoļotu nākotnē, tev ir jātiek galā ar pagātni!

Attēls Nr. 2

CITI ŠOBRĪD LASA

Atšķirībā no pirmā attēla, šī fotogrāfija apliecina – tu esi pavisam gatavs lielām pārmaiņām savā dzīvē un esi sev novilcis mērķi – tik uz priekšu!

Attēls Nr. 3

Tavā dzīvē, visticamāk, ir notikušas lietas, kas šajā rudenī tev liek skumt un pēc kaut kā ilgoties. Tas pāries. Tu atradīsi sevī spēku un motivāciju. Nesteidzini sevi un viss izdosies.

Attēls Nr. 4

Tu šoruden esi noskaņots romantiski – iespējams, tevi gaida jaunas un ļoti nozīmīgas attiecības. Un nekur nav teikts, ka tām jābūt romantiskām. Taču jebkurā gadījumā tās tavu dzīvi ietekmēs pozitīvi.

Attēls Nr. 5

Rudens ir tavs mīļākais gadalaiks? Un tieši tāpēc tu jūties labi, harmoniski un laimīgi. Pacenties šo sajūtu nepazaudēt, dodoties uz priekšu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.