Karš Ukrainā.
Karš Ukrainā.
Foto: ZUMAPRESS.com/SCANPIX

SPECIĀLIZLAIDUMS. Aktuālais par karadarbību Ukrainā 33

Pievieno LA.LV

Indijas premjerministrs Narendra Modi piektdien vizītē Kijivā aicināja izbeigt karu starp Ukrainu un Krieviju mierīgā ceļā.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
Ne vienmēr ar spārniem! 10 pazīmes, kā atpazīt, ka tev tuvumā ir cilvēks – sargeņģelis
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. “Lops gandrīz notrieca manu dēlu!” Mamma saceļ traci, bet izrādās, ka daudzi nostājas “agresīvā” BMW vadītāja pusē 45
Lasīt citas ziņas

“Mēs ar lielu pārliecību esam turējušies tālāk no kara. Tas nenozīmē, ka mēs bijām vienaldzīgi,” žurnālistiem sacīja Modi, sēžot līdzās Ukrainas prezidentam Volodimiram Zelenskim.

“No pirmās dienas mēs nebijām neitrāli, mēs (..) stingri iestājamies par mieru,” paziņoja Indijas premjers, solot, ka Indija sniegs humāno atbalstu Ukrainai. “Lai kāda palīdzība būtu nepieciešama no humānās palīdzības viedokļa, Indija vienmēr būs kopā ar jums un darīs visu iespējamo, lai jūs atbalstītu,” solīja Modi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš savu vizīti Kijevā sāka kopā ar Zelenski apmeklējot izstādi, kas veltīta karā bojāgājušo bērnu piemiņai. “Es sapratu, ka kara pirmais upuris patiesībā ir nevainīgi bērni. Un tas ir patiesi sāpīgi,” sacīja Modi.

Indijas Ārlietu ministrija uzsver, ka šī ir “vēsturiska vizīte”, jo tā ir pirmā reize, kad Indijas premjerministrs apmeklē Ukrainu vairāk nekā 30 diplomātisko attiecību gadu laikā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.