SPECIĀLIZLAIDUMS. Aktuālais par karadarbību Ukrainā 25

Diktators Vladimirs Putins ceturtdien pauda gatavību piekrist pamieram ar Ukrainu uz 30 dienām, taču ar nosacījumiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Mājas
FOTO. Mežaparkā par 1,4 miljoniem tiek pārdota māja, kas pārsteidz ar arhitektūru un ne tikai…
Lasīt citas ziņas

“Mēs piekrītam priekšlikumiem izbeigt karadarbību, bet šim priekšlikumam jābūt tādam, kas novestu pie ilgtermiņa miera un novērstu kara pamatcēloņus,” sacīja Putins kopīgā preses konferencē ar Baltkrievijas diktatoru Aleksandru Lukašenko.

Putins sacīja, ka Krievija principā atbalsta 30 dienu pamieru, taču ir nianses. Viena no šīm niansēm esot Ukrainas armijas situācija Kurskas reģionā, ko viņš raksturoja kā ielenkumu. Viņš uzsvēra, ka ir vēl daudzas citas nianses, kas saistītas ar karadarbības pārtraukšanu un tās kontroli, un ka tās būtu detalizēti jāapspriež ar ASV.

CITI ŠOBRĪD LASA

Putins arī izteica pateicību ASV prezidentam Donaldam Trampam, norādot, ka Tramps nav vienīgais pasaules līderis, kas pievērš uzmanību konfliktam Ukrainā, un uzskaitīja attīstības valstu organizācijas BRICS valstu līderus.

Tikmēr Putina palīgs Jurijs Ušakovs Kremlim lojālajam laikrakstam “Izvestija” paziņoja, ka Putins šovakar slēgtā formātā tiksies ar ASV īpašo sūtni Stīvu Vitkofu.

Kā ziņots, otrdien Saūda Arābijas pilsētā Džidā notika Ukrainas un ASV pārstāvju sarunas.

Sarunu gaitā Ukraina piekrita ASV priekšlikumam par 30 dienu pamieru, taču ar nosacījumu, ka Krievija pieņem un vienlaikus izpilda šo prasību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.