Ekrānuzņēmumi no video. Kolāža: la.lv

Tilta margās ietriecas un sadeg “BMW” 0

Tilta, kas ved pāri Auces upei Nākotnes ciemā, margās ietriecies un sadedzis “BMW”, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Par laimi avārijā visi izdzīvojuši.

6 visilgāk kalpojošās automašīnu markas, kas populāras Latvijā. Ja tev ir šāds auto, nemaz neplāno pārdot!
Veselam
Vai tu ej gulēt pārāk vēlu? Uzzini, cikos katras vecuma grupas pārstāvjiem vislabāk iet gulēt, lai miegs būtu kā lāčiem ziemā
Veselam
10 pazīmes, ka tev jau ir izdegšana vai drīzumā tā būs, ja neko dzīvē nemainīsi
Lasīt citas ziņas

Ziņojumā policijai jaunais 18 gadus vecais autovadītājs minēja, ka bijis pārāk noguris un miegains, lai spētu novaldīt spēkratu.

Automašīna, ietriecoties tilta margās, turpat arī sadega apkaimes iedzīvotāju un tā šofera acu priekšā. Skats bija baiss, saka aculiecinieki.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.