Jānis Timma
Jānis Timma
Foto: VTB League

Timma ievēlēts Eirolīgas Spēlētāju asociācijas valdē 0

Latvijas basketbolists Jānis Timma, kurš nākamajā sezonā spēlēs Maskavas apgabala “Himki” komandā, ievēlēts Eirolīgas Spēlētāju asociācijas (ELPA) valdē.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Timma asociācijas valdē ievēlēts kopā ar bosnieti Nihadu Djedoviču no Minhenes “Bayern” un Džeiku Koenu no Televivas “Maccabi”, kuram ir ASV un Izraēlas dubultpilsonība.

Izvēli veica Eirolīgas klubu pārstāvji, minētajam trio valdē tiekot ievēlētiem uz diviem gadiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

ELPA tika izveidota pērn pavasarī ar nolūku aizstāvēt spēlētāju tiesības. ELPA prezidents ir itālis Luidži Datome, bet līdz šim valdē bija arī amerikāņi Kails Hainss un Deriks Brauns, kā arī gruzīns Tornike Šengelija.

Valde jaunajā sastāvā kopā sanāks septembrī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.