Publicitātes foto

Tirgus un bērnu darbnīca „Mājas remonts” visus gaidīs Kalnciema kvartālā 0

Sestdien, 21. oktobrī, Kalnciema kvartāla tirgotāji piedāvās daudzveidīgus rudens gardumus un amatnieki – unikālus rokdarbus. Savukārt bērniem būs iespēja iemācīties mājas remonta pamatus kopā ar dabīgo apdares materiālu rūpnīcas „Kreidezeit” pārstāvi, lai kļūtu par vecāku palīgiem mājas darbu veikšanā.
Tirgus priecēs savus apmeklētājus gan ar dizaina un amatniecības izstrādājumiem, gan ar latviešu iecienītajiem lauku labumiem: svaigi cepta maize, kūkas, gaļa, zivis, augļi, dārzeņi, kā arī pašmāju sīrupi un sulas. Sestdien amatnieki piedāvās plašu rudens-ziemas rokdarbu klāstu: zeķes, cimdus, cepures, šalles un citus siltus dižpārdokļus.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Sadarbībā ar Kalnciema kvartāla Koka arhitektūras centru no plkst. 11 līdz 13 norisināsies bērnu darbnīca „Mājas remonts”, kur jaunākie tirgus viesi kopā ar dabīgo apdares materiālu rūpnīcas „Kreidezeit” pārstāvi varēs iejusties dizainera ādā un ar bērniem nekaitīgām krāsām veikt iedomātu mājas remontu. Būs iespēja strādāt ar kazeīna krāsām un dažādām sienas lazūrām. Vispirms būs jāsajauc pulveris ar krāsas pigmentu un tad ar pindzeli jānokrāso reģipša sagatave. Katrs šo detaļu varēs nest uz mājām. Aktivitātē aicināti piedalīties jebkura vecuma interesenti ar vai bez vecākiem. Dalība ir bezmaksas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.